insertionad.com

Hakkımızda

e-Posta Yazdır PDF

Dekamedia, merkezi Istanbul olan “Medya Satış Network”üdür. Dünyaca ünlü haber siteleri ile portalların Türkiye IP Trafiklerini pazarlamak üzere İstanbul’da kuruldu. Güçlü bir internet know how’una sahip Dekamedia,Türkiye’deki yerleşik reklamverenlere ve ajanslara Dünyaca ünlü siteleri sunmaktadır.


Gelişime ve değişime açık bir misyonu olan Dekamedia, Batı pazarlarında oldukça popüler olan yeni bir pazarlama kolunu daha Türkiye’ye getirmeye karar verdi. “InsertionAd” denilen yeni Pazarlama Tool’u Türkiye’deki ulusal ve uluslararası markalar için her kampanya döneminde tercih edilebilecek bir alternatiftir. Avrupa’daki geçmişi de 2-3 yılı geçmeyen Paket Insert hizmeti çok hızlı gelişen ve pazarda kendini kabul ettiren bir sistemdir. 2-3 aylık süre zarfında kurulduğu ülkelerdeki reklamverenler tarafından benimsenmiş ve pek çok e-ticaret sitesini bir araya getirmiştir. Özellikle İngiltere ve Almanya gibi ekonomisi güçlü ülkelerde bu sistem bir otomasyona oturmuş durumdadır. Benzer bir gelişim de gelişmekte olan ve büyüyen ekonomisiyle Türkiye’de de beklenmektedir.

İşte bu gelişime ve büyümeye paralel olarak ilk defa Dekamedia bu sistemi Türkiye’ye getirmeye karar verdi. Kurucuları arasında
enuygun.com kurucusu Çağlar Erol , Tasit.com kurucu ortağı Birol Kabakoğlu ve yatırımcı ortak  Haluk Elçi’ nin yer aldığı “InsertionAd Türkiye”· Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitelerini bir araya getirdi.

E-ticaret sitelerinin paket gönderimlerini paraya çevirip yeni bir gelir kalemi yaratma şansı doğduğu gibi, reklamverenler için de yüksek derecede cazip bir kitleye erişim imkanı sağlıyor.