insertionad.com

Reklamverenler

e-Posta Yazdır PDF

InsertionAd Avantajları


Reklamverenler için InsertionAd Modeli

Sadece nitelikli kullanıcıya ulaşın: İnternetten alışveriş yapan aktif ve dinamik kitle. Network’ümüzdeki online alışveriş sitelerinin gönderileri içine gireceğiniz Insert’ler ile aktif müşteri grubuna ulaşın. Hedef kitlenize erişim sağlarken boşa giden kurşununuz olmasın. En dinamik ve para harcamaya hazır kitle İnsertion Ad ile elinizin altında.

Hem efektif hem ekonomik erişim sağlayan yeni model.
Herkes kapısını çalan bir postacı geldiğinde mutlu olur... Dikkat üst seviyededir. Bu anlar hedef kitlenize markanızı ya da hizmetinizi anlatmak için en uygun zamandır. Erişiminiz daha efektif olur, optimizasyon kendiliğinden oluşur. Hele ki sipariş edilen ürün dört gözle beklenirken bu dikkat daha üst seviyededir. Kullanıcının direk ofisindeki masasına ya da evindeki salonuna girersiniz, Insert’ünüz posta kutusunda kalmaz; eğer “elektronik Insert” ise önemsiz postalara düşmez.

Yüksek geri dönüşüm, optimist ‘Conversion Rate’ler.
Satış artırmaya yönelik indirim kuponları kullanım oranı ya da basit kampanya ölçüm sistemleri ile ne kadar verim aldığınızı kolayca ölçün. Direk erişimde Insertion Ad pahalı olmayan efektif bir yoldur. Projelendirilmiş indirim kampanyalarında ilgili linkin aktif edilme oranı ya da indirim kuponu kullanım miktarı ile kampanyanızı somut olarak ölçün.